Praktické pouzdro na dudlík modré BAYBY Zvětšit

Praktické pouzdro na dudlík modré BAYBY

42002169

Nový

Praktické pouzdro na dudlík modré barvy od moderní značky BAYBY. Zabraňte nechtěné kontaminaci nečistotami dudlíku tímto praktickým a stylovým pouzdrem na dudlík.

Detaily

58,00 Kč

Více informací

Praktické pouzdro ochrání dudlík v kabelce či batohu!


 
Zajistit hygienické uchování dudlíku doma i na procházce pomůže praktické modré pouzdro
na dudlík BAYBY BBA 6401. Díky němu je možné jednoduše a bez obav ze zašpinění nebo
poškození zastrčit dudlík do kabelky, batohu nebo jen tak do kapsy. Praktická pomůcka
se uplatní jak na uschování rezervního dudlíku, tak pro chvilky, kdy miminko o dudlík
nemá zájem.
 
Praktické očko umožní pouzdro připevnit třeba na kočárek, autosedačku, postýlku či tašku.
Pouzdro je dostatečně velké pro všechny typy dudlíků a maminky ocení průhlednost pouzdra,
díky které mají okamžitý přehled o obsahu. Uzavírání je pevné, takže nehrozí riziko samovolného
otevření, ale přitom funguje hladce. Materiál je zcela zdravotně nezávadný a neobsahuje Bisphenol-A.
 
Údržba pouzdra je velmi jednoduchá, stačí jej umýt v teplé vodě přípravkem určeným dětem
a příležitostně přelít vařící vodou. Vyvařování, sterilizování a používání antibakteriálních čisticích
prostředků není vhodné.

PŘÍBĚH ZNAČKY BAYBY

Kojenecké potřeby značky Bayby na eshbopu hračky LIKEPříchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, pro koho je bezpečí jejich dítěte stejně důležité, jako pro ně. BAYBY takovým odborníkem je.

 Krédem značky je špičková kvalita, naprosté bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. Filozofií značky Bayby je stát se tichým pomocníkem rodiny. Být kdykoli po ruce a mít připraveno všechno, co dítě potřebuje – a to nejen po příchodu na svět, ale po nesmírně důležitou dobu jeho počátečního vývoje. BAYBY prostě roste spolu s vaším dítětem. A jaké máme ambice? Zasloužit si vaši důvěru a stát se oblíbenou součástí života vašeho dítěte i vás, jeho rodičů.

Aby toho dosáhli, chtějí být – a jsou – v mnohém jedineční. Výrobky značky Bayby jsou nejen naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné (neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky), jsou také krásné. Jejich design je originální, přátelský, pozitivní, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče.Výrobky vás budou bavit – jsou totiž jiné, originální a v mnoha případech víceúčelové. Ohřívače kojeneckých lahví umí i sterilizovat nebo vařit dětskou stravu. Sterilizátory odstraňují bakterie, zároveň ale také vysouší. Odsávačky mléka jsou 2-fázové, vysoce výkonné a uživatelsky vstřícné… A ještě v něčem jsou jedineční – dělají svou práci s láskou, stejně jako vy se s láskou staráte o své dítě.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

28 dalších produktů ve stejné kategorii: