Praktické pouzdro na dudlík fialové BAYBY Zvětšit

Praktické pouzdro na dudlík fialové BAYBY

42002168

Nový

Praktické pouzdro na dudlík fialové barvy od moderní značky BAYBY. Zabraňte nechtěné kontaminaci nečistotami dudlíku tímto praktickým a stylovým pouzdrem na dudlík.

Detaily

58,00 Kč

Více informací

Praktické pouzdro ochrání dudlík v kabelce či batohu!


 Fialové pouzdro na dudlík se postará o hygienické uchování dudlíku doma, či na procházce.

V pouzdře může být dudlík jak v kabelce, či batohu, nebo jen tak volně v kočárku a nemusíme
se obávat jeho ušpinění. Pouzdro využijeme jak na „náhradní“ dudlík, tak uskladnění v době,
kdy dítko o dudlík nemá zájem.
 
Prostorné očko v horní části pouzdra slouží k připevnění na kočárek, autosedačku nebo doma
k postýlce. Kompaktní oválný tvar nabízí dostatek prostoru pro všechny typy dudlíků, průhledný
materiál nejen dobře vypadá, ale také maminky hned vidí, zda se dudlík nachází v pouzdře, či nikoliv.
Materiál je zcela zdravotně nezávadný a neobsahuje Bisphenol-A.
 
Údržba pouzdra je velmi jednoduchá, stačí jej umýt v teplé vodě přípravkem určeným dětem
a příležitostně přelít vařící vodou. Vyvařování, sterilizování a používání antibakteriálních čisticích
prostředků není vhodné.

PŘÍBĚH ZNAČKY BAYBY

Kojenecké potřeby značky Bayby na eshbopu hračky LIKEPříchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, pro koho je bezpečí jejich dítěte stejně důležité, jako pro ně. BAYBY takovým odborníkem je.

 Krédem značky je špičková kvalita, naprosté bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. Filozofií značky Bayby je stát se tichým pomocníkem rodiny. Být kdykoli po ruce a mít připraveno všechno, co dítě potřebuje – a to nejen po příchodu na svět, ale po nesmírně důležitou dobu jeho počátečního vývoje. BAYBY prostě roste spolu s vaším dítětem. A jaké máme ambice? Zasloužit si vaši důvěru a stát se oblíbenou součástí života vašeho dítěte i vás, jeho rodičů.

Aby toho dosáhli, chtějí být – a jsou – v mnohém jedineční. Výrobky značky Bayby jsou nejen naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné (neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky), jsou také krásné. Jejich design je originální, přátelský, pozitivní, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče.Výrobky vás budou bavit – jsou totiž jiné, originální a v mnoha případech víceúčelové. Ohřívače kojeneckých lahví umí i sterilizovat nebo vařit dětskou stravu. Sterilizátory odstraňují bakterie, zároveň ale také vysouší. Odsávačky mléka jsou 2-fázové, vysoce výkonné a uživatelsky vstřícné… A ještě v něčem jsou jedineční – dělají svou práci s láskou, stejně jako vy se s láskou staráte o své dítě.

28 dalších produktů ve stejné kategorii: