Kojenecká láhev s ouškama +6 240ml fialová

42002147

Nový

Kojenecká láhev BAYBY 6m+ s objemem 240 ml přibližuje pití z lahve přirozenému kojení díky pokrokovému provedení savičky. Jemný a elastický silikon, ze kterého je savička vyrobena, totiž reaguje na rytmus sání miminka a napodobuje mu tak svou měkkostí prso maminky. S touto lahvičkou tak lze snadněji střídat kojení s krmením z láhve. 

  • 240 ml
  • +6 m

Detaily

159,00 Kč

Více informací


Kojenecká láhev BFB 6107 pro samostatné pití 


 
Kojenecká láhev BAYBY 6m+ s objemem 240 ml přibližuje pití z lahve přirozenému kojenídíky pokrokovému provedení savičky. Jemný a elastický silikon, ze kterého je savička vyrobena, totiž reaguje na rytmus sání miminka a napodobuje mu tak svou měkkostí prso maminky. S touto lahvičkou tak lze snadněji střídat kojení s krmením z láhve. Konstrukce savičky je navržena tak, aby bránila hromadění vzduchu v bříšku dítěte, redukovala koliku a škytavku
a zároveň respektovala tvar čelistí dítěte a jejich správný vývoj.

Tvar lahvičky s širším dnem a zúžením v jejím středu zajišťuje vysokou stabilitu a zároveň pohodlné uchopení i pro malé ručičky dítěte. Děťátko si lahvičku snadno přidrží díky úchytům, opatřeným na vnitřní straně výstupky. Vytečení obsahu láhve brání savička těsně přiléhající na šroubovací kroužek i pevně držící víčko lahve. To se otvírá jemným stisknutím, při zavírání pak špička savičky těsně zapadne do kroužku uvnitř víčka. Díky tomu savička v lahvičce dokonale sedí. 

Fialový design kroužku a úchytů doplňují na lahvičce usměvavá opička s poletujícím motýlkem. 

 
Přehledná embosovaná, tj. plasticky provedená, stupnice pomáhá dávkovat obsah lahvičky a navíc odolá i intenzivnímu používání. Snadné plnění i bezproblémové čištění umožňuje širší hrdlo lahve. Pravidelnou sterilizaci doplňte mechanickým čištěním pomocí kartáčku na kojenecké lahve.
 
Lahvička je vyrobena z vysoce kvalitních a zdravotně bezpečných materiálů, především z polypropylenu (PP), který zajišťuje velmi jednoduchou údržbu. Žádná součást kojenecké lahve BAYBY neobsahuje Bisphenol-A (BPA) ani jiné toxické látky.

PŘÍBĚH ZNAČKY BAYBY

Kojenecké potřeby značky Bayby na eshbopu hračky LIKEPříchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, pro koho je bezpečí jejich dítěte stejně důležité, jako pro ně. BAYBY takovým odborníkem je.

 Krédem značky je špičková kvalita, naprosté bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. Filozofií značky Bayby je stát se tichým pomocníkem rodiny. Být kdykoli po ruce a mít připraveno všechno, co dítě potřebuje – a to nejen po příchodu na svět, ale po nesmírně důležitou dobu jeho počátečního vývoje. BAYBY prostě roste spolu s vaším dítětem. A jaké máme ambice? Zasloužit si vaši důvěru a stát se oblíbenou součástí života vašeho dítěte i vás, jeho rodičů.

Aby toho dosáhli, chtějí být – a jsou – v mnohém jedineční. Výrobky značky Bayby jsou nejen naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné (neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky), jsou také krásné. Jejich design je originální, přátelský, pozitivní, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče.Výrobky vás budou bavit – jsou totiž jiné, originální a v mnoha případech víceúčelové. Ohřívače kojeneckých lahví umí i sterilizovat nebo vařit dětskou stravu. Sterilizátory odstraňují bakterie, zároveň ale také vysouší. Odsávačky mléka jsou 2-fázové, vysoce výkonné a uživatelsky vstřícné… A ještě v něčem jsou jedineční – dělají svou práci s láskou, stejně jako vy se s láskou staráte o své dítě.

Příslušenství

16 dalších produktů ve stejné kategorii: