Kojenecká láhev velká 250ml 0+ fialová

42002143

Nový

Konstrukce lahvičky se savičkou z měkkého, dokonale elastického silikonu, napodobuje pocit kojení z mateřského prsu. Tvar savičky s pomalým průtokem je navíc zkonstruován tak, aby bránil hromadění vzduchu v bříšku miminka, pomáhá tak redukovat zdravotní obtíže, jako je kolika nebo škytavka.

Detaily

149,00 Kč

Více informací

Kojenecká lahev BFB 6103  podporuje přirozené kojení

Lahvička BAYBY BFB 6102 je určena pro přirozené krmení a dokrmování již nejmenších miminek. Konstrukce lahvičky se savičkou z měkkého, dokonale elastického silikonu, napodobuje pocit kojení z mateřského prsu. Speciální savička tak kromě snadného nakrmení nabízí možnost přecházet od prsu k lahvičce a zpět, aniž by se maminka musela bátže dítě začne mateřský
prs odmítat. Tvar savičky s pomalým průtokem je navíc zkonstruován tak, aby bránil hromadění vzduchu v bříšku miminka, pomáhá tak redukovat zdravotní obtíže, jako je kolika nebo škytavka.
 
Lahvička BAYBY BFB 6102 o objemu 250 ml výborně padne do ruky díky svému ergonomickému, uprostřed mírně zúženému tvaru. Pro snadnou orientaci o objemu nápoje uvnitř je vybavena hned dvěma stupnicemi – výraznou natištěnou s veselými barevnými dětskými motivy  a plastickou embosovanou, která odolá i intenzivnímu používání. Údržba lahve je přitom snadná i díky širokému hrdlu, stačí kartáček na čištění kojeneckých lahví a pravidelná sterilizace.
 
Maminky, a později děti, potěší také design lahviček. Z lahvičky BAYBY BFB 6103 s fialovým kroužkem se usmívá tygřík, nad nímž poletují ptáčci. Tištěnou stupnici zdobí veselý ptáček se srdíčky.
 
Stejně jako všechny kojenecké lahve BAYBY, je i BAYBY BFB 6103 vyrobena z vysoce kvalitních a zdravotně bezpečných materiálů, především z polypropylenu (PP), který zajišťuje i velmi jednoduchou údržbu. Žádná součást kojeneckých lahví BAYBY neobsahuje Bisphenol-A (BPA) ani jiné toxické látky.

PŘÍBĚH ZNAČKY BAYBY

Kojenecké potřeby značky Bayby na eshbopu hračky LIKEPříchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, pro koho je bezpečí jejich dítěte stejně důležité, jako pro ně. BAYBY takovým odborníkem je.

 Krédem značky je špičková kvalita, naprosté bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. Filozofií značky Bayby je stát se tichým pomocníkem rodiny. Být kdykoli po ruce a mít připraveno všechno, co dítě potřebuje – a to nejen po příchodu na svět, ale po nesmírně důležitou dobu jeho počátečního vývoje. BAYBY prostě roste spolu s vaším dítětem. A jaké máme ambice? Zasloužit si vaši důvěru a stát se oblíbenou součástí života vašeho dítěte i vás, jeho rodičů.

Aby toho dosáhli, chtějí být – a jsou – v mnohém jedineční. Výrobky značky Bayby jsou nejen naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné (neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky), jsou také krásné. Jejich design je originální, přátelský, pozitivní, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče.Výrobky vás budou bavit – jsou totiž jiné, originální a v mnoha případech víceúčelové. Ohřívače kojeneckých lahví umí i sterilizovat nebo vařit dětskou stravu. Sterilizátory odstraňují bakterie, zároveň ale také vysouší. Odsávačky mléka jsou 2-fázové, vysoce výkonné a uživatelsky vstřícné… A ještě v něčem jsou jedineční – dělají svou práci s láskou, stejně jako vy se s láskou staráte o své dítě.

Příslušenství

16 dalších produktů ve stejné kategorii: