Praktický kartáč na láhve a savičky modrý BAYBY

42002171

Nový

Praktický Kartáč na lahve a savičky modré barvy od moderní značky BAYBY. Čistota je půl zdraví! 

  • Kartáč umožňuje čištění kojeneckých lahví
  • Speciální malý kartáček je vhodný na čištění saviček.
  • Tvar kartáče umožňuje čištění láhve i v hůře dosažitelných místech láhve.
  • Praktický háček na rukojeti umožňuje snadné zavěšení.

Detaily

66,00 Kč

Více informací

Kartáče vyčistí všechna zákoutí lahví i saviček
 

Vyčistit zbytky mléka z lahví a saviček dá někdy pořádně zabrat. Přesto je potřeba je před sterilizací dokonale vyčistit. Kartáče BAYBY BBA 6405 modré barvy nám s tím výrazně pomohou. Větší kartáč je určen na láhve, ve kterých díky svému tvaru „vydrhne“ i zákoutí jako je například prostor pod hrdlem. Menší kartáč zase zbaví nečistot savičky všech velikostí. Praktické jsou háčky na rukojeti, které umožní zavěšení a kartáče se tak nikde nepovalují a nepřekážejí. Po použití je třeba kartáče umýt standardním čisticím prostředkem
a propláchnout, do myčky je nedávejte. Kartáče neobsahují Bisphenol-A

PŘÍBĚH ZNAČKY BAYBY

Kojenecké potřeby značky Bayby na eshbopu hračky LIKEPříchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, pro koho je bezpečí jejich dítěte stejně důležité, jako pro ně. BAYBY takovým odborníkem je.

 Krédem značky je špičková kvalita, naprosté bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. Filozofií značky Bayby je stát se tichým pomocníkem rodiny. Být kdykoli po ruce a mít připraveno všechno, co dítě potřebuje – a to nejen po příchodu na svět, ale po nesmírně důležitou dobu jeho počátečního vývoje. BAYBY prostě roste spolu s vaším dítětem. A jaké máme ambice? Zasloužit si vaši důvěru a stát se oblíbenou součástí života vašeho dítěte i vás, jeho rodičů.

Aby toho dosáhli, chtějí být – a jsou – v mnohém jedineční. Výrobky značky Bayby jsou nejen naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné (neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky), jsou také krásné. Jejich design je originální, přátelský, pozitivní, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče.Výrobky vás budou bavit – jsou totiž jiné, originální a v mnoha případech víceúčelové. Ohřívače kojeneckých lahví umí i sterilizovat nebo vařit dětskou stravu. Sterilizátory odstraňují bakterie, zároveň ale také vysouší. Odsávačky mléka jsou 2-fázové, vysoce výkonné a uživatelsky vstřícné… A ještě v něčem jsou jedineční – dělají svou práci s láskou, stejně jako vy se s láskou staráte o své dítě.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: